احسان بشیرگنجی
تماس با من
پروفایل من
      برج سینا ! (یادداشت ها و عکس های احسان بشیرگنجی)
برف نو! نویسنده: احسان بشیرگنجی - ٢۱ آذر ۱۳٩٢

 

بعد از سالها ، امروز شاهد بارش بی سابقه برف آنهم در ماه آخر پاییز بودیم. برفی که بهانه ای شد تا لبخند فراموش شده مردمان ، دیگر باره بر لبها نقش ببندد. در تمام طول راه در این اندیشه بودم که چه خوب است در چنین مواقعی آن چهره های عبوس همیشه ی مردمان ، به بهانه ای شاد می شود و نور امید در چشمانشان برق می زند. امروز همه مهربان بودند با هم. به سلامی و خسته نباشیدی و تبریک برفی اینچنین از کنار یکدیگر می گذشتند و نوید روزهای یکرنگی را می دادند.

  نظرات ()
تبریک به رضا زارعی و جامعه کوهنوردی کشور نویسنده: احسان بشیرگنجی - ۱٩ آذر ۱۳٩٢

انتخاب رضا زارعی بعنوان رییس جدید فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران ، قدمی است برای تغییرات بنیادی و اساسی در کوهنوردی کشور. نوید روزهای خوب که نیاز به همراهی و همدلی همه ما دارد.
امروز شاهد تامل ، درایت و تعقل در جامعه کوهنوردی ایران بودیم و اینکه درصد بیشتر جامعه کوهنوردی ایران نیاز به تغییر در بدنه خود را احساس کرد و این خود در چنین برهه ی زمانی قدمی رو به جلو است.

برای رضا زارعی عزیز در به دوش کشیدن این مسئولیت بزرگ موفقیت آرزو می کنم و امیدوارم با تغییرات اساسی بتواند به خواستهای بر حق جامعه کوهنوردی تحقق بخشد.

پ.ن : در این انتخابات از حسین رضایی نیز یاد و حمایت کردم و عنوان کرده بودم که او نیز با برنامه هایی که ارائه داده ، می تواند بر این مسند تکیه کند. برای او نیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

  نظرات ()
زنان ایرانی در اوج نویسنده: احسان بشیرگنجی - ۱٠ آذر ۱۳٩٢

دوستان عزیز وبلاگ «زنان ایرانی در اوج» مربوط به پروژه‌ی «برگی از تاریخ کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی زنان ایران» است که بدینوسیله معرفی می‌شود. (اطلاعیه‌های شماره‌ی 1 و 2 را می‌توانید در همین وبلاگ بخوانید.)
خواهشمندیم این پست را به اشتراک بگذارید و ما را در به انجام رساندن پروژه یاری کنید. 
آدرس ای.میل: womenonthepeak@gmail.com


با احترام: سهیلا میرزایی و احسان بشیرگنجی

  نظرات ()
به بهانه توافق ایران با جهان! نویسنده: احسان بشیرگنجی - ۳ آذر ۱۳٩٢

اینک
چراغ معجزه
مردم

تشخیصِ نیم‌شب را از فجر
درچشم‌های کوردلی‌تان
سویی به جای اگر
مانده‌ست آن‌قدر،

تا از کیسه تان نرفته تماشا کنید خوب ...

 

شاملو

  نظرات ()