احسان بشیرگنجی
تماس با من
پروفایل من
      برج سینا ! (یادداشت ها و عکس های احسان بشیرگنجی)
چیزی برای گفتن باقی می ماند آیا؟!! به قلم: احسان بشیرگنجی - ۱۱ دی ۱۳٩٠

برج سینا ! : دقایقی پیش جناب بابازاده طی تماس تلفنی موضوع مهمی رو با من در میان گذاشتن که در زیر به طور کامل به آن می پردازم. از جناب بابازاده بخاطر توجه ایشان به این امر ممنون و سپاسگزارم.

دوستان اگر خاطرشان باشد ، عقاب طلایی در روز  سه شنبه 6 دیماه ساعت 11:30 در ارومیه و توسط جراح ارتوپد به همراه 2 دستیار و نیز یک جراح دامپزشک عمل شد (لینک خبر به همراه تصاویر) و طبق گفته ی پزشک به مدت شش هفته باید از بال عمل شده مراقبت بعمل آید تا پس از آن پین های کارگذاشته شده در استخوان برداشته شود و مراحل باز و بست کردن بال و نیز مراحل آماده سازی برای پرواز عقاب آغاز شود. تا اینجای ماجرا هیچ مشکلی در کار نیست...

اما لطفا نگاهی به تصویر زیر بیندازید

این تصویر مربوط است به صفحه ی 13 روزنامه ی اطلاعات امروز یکشنبه مورخ 11 دی 90 (لینک صفحه) که در آن به نقل از روابط عمومی محیط زیست آذربایجان غربی عنوان شده است که این عقاب بدست نیروهای سازمان محیط زیست عمل و پس از بهبودی و کسب سلامتی در دامن زیبای طبیعت آذربایجان غربی رها سازی شد!! (سایز بزرگتر تصویر)
 
آدم می ماند چه بگوید! آخر یکی نیست به اینان بگوید اگر مارا نیروی آن سازمان به حساب می آورید ایرادی ندارد ، بد نیست قبل از آنکه خبر این کار خیرتان! را با رسانه ها در میان بگذارید یک مشورت کوچک  انجام دهید. بعد با قدرت خیلی بیشتری به راه خود ادامه دهید... به خدا این کارها خوب نیست. در شان آن سازمان نیست. حداقل ادب حکم می کند قبل از ارسال اصلاحیه ما ، یک اصلاحیه به روزنامه اطلاعات بفرستید و بگویید که این عقاب نزد نیروهای سازمان است تا زمانی که بهبودی کاملش را بدست آرد. 
 
طنز تلخیست . . . 

  سخن دیگری؟ ()