احسان بشیرگنجی
تماس با من
پروفایل من
      برج سینا ! (یادداشت ها و عکس های احسان بشیرگنجی)
کارتــــــون روز (به همراه شرح!) به قلم: احسان بشیرگنجی - ۳ مهر ۱۳٩۱

شنیده ها (و البته دیده ها!) حاکی است که عباس ثابتیان (رئیس انجمن اسبق کوه نوردان!) در کافه ی محمد تهرانی با کلاه بوقی بر سر مشغول کیک خوری به همراه حسین رضایی دیده شده  است. آگاهان ضمن تایید این مطلب تصریح کردند: سلمونا وقتی بیکار میشن سر همدیگه رو می تراشن!

یک مطلع که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت:  رئیس انجمن اسبق کوهنوردان (عباس ثابتیان) از اولشم رو سرش چارتا شو ید مو بیشتر نداشت!  و این در حالی ست که بنا بر گزارش واحد مرکزی خبر ، حسین رضایی از دیر باز  جزو مو قشنگان  ورزش کشور بوده  و هیچ وقتم از کار بیکار نشده است! (و اون اقبال بوده که بیکار شده!) و محمود شعاعی در رتق و خصوصا فتق امور (!) بسیار  به ایشان متکی می باشد! و از همین روست که  او ،   با وجود خوردن سر  سه تا رئیس فدراسیون ، همچنان  هر سال در مقام خویش ابقا می شود !!

به گزارش واحد مرکزی خبر حسین رضایی  در پایان نشست مذکور ، هر گونه دخالتی را در مناقشات اخیر  قویا تکذیب کرد و جان یکی از بستگانش را قسم خورد! و گفت: من روحم هم خبر نداشته!

آگاهان ضمن تایید این مطلب  اذعان داشتند که حسین رضایی قویا به روح اعتقاد دارد! و به سوالات انحرافی و توهین آمیزی مثل: آیا  تو به روح اعتقاد داری؟؟!!  ... پاسخی نخواهد داد! ...

 

پ .ن 1: منبع خبر سیزیفوس پرس - کافه محمد تهرانی چشمک

پ.ن 2 : انتشار این مطلب فقط از سر طنز و شوخی با حسین رضایی و عباس ثابتیان است. (مطلب در ایمیلی برای برج سینا ارسال شده است) نظرات جدی  و تحلیلی این وبلاگ همیشه به صورت شفاف بیان شده  و کامنت ها و بازخوردهای موافق  و مخالف  هم بصورت کامل انتشار یافته است. و نویسنده ی برج سینا برای بیان نظراتش نیازی به توهین و تخریب اشخاص حقیقی و حقوقی ندارد.  سپاس از خوانندگان فهیم.

  سخن دیگری؟ ()