احسان بشیرگنجی
تماس با من
پروفایل من
      برج سینا ! (یادداشت ها و عکس های احسان بشیرگنجی)
هیمالیا نوردی با کدام ارز؟ عرض ارادت یا عرض معذرت؟! به قلم: احسان بشیرگنجی - ۱٦ مهر ۱۳٩۱

 

پ. ن 1: کارتون از HikingArtist

پ. ن 2 مهم: سایت بازتاب امروز ، امروز  از لغو استیضاح وزیر ورزش  ، درست وسط جلسه ی استیضاح (!) خبر داد و نوشت:

« اگرچه بحران ارزی و مشکلات شدید اقتصادی فشار زیادی به مردم وارد کرده، اما امروز این بحران یک سودبرنده جدی داشت و او هم کسی نبود جز وزیر ورزش و جوانان که بعد از فشارها و هزینه ها و لابی های فراوان، خطر استیضاح از بیخ گوشش گذشت تا در شرایطی که ورزش ایران در لبه پرتگاه تعلیق قرار دارد، آقای وزیر که حاضر نشده قدرتش تعدیل شود و فدراسیون های ورزشی از مجموعه اش منفک گردد، بتواند راحت همان رویه گذشته را پیش ببرد و اهالی ورزش نیز برای جلوگیری از تصمیمات وزیر غیرمتخصص ورزش به خدا پناه ببرند.

                                                        

صبح امروز مجلس روز پرتنشی را گذراند و استیضاح محمد عباسی حین برگزاری آن، با پس گرفتن تعدادی از امضاها به دلیل آنچه رعایت شرایط کشور به خصوص درباره مسائل اقتصادی مطرح شد، ملغی گردید. ... »

ادامه را درسایت بازتاب بخوانید

پ. ن 3 : خب با لغو استیضاح وزیر محترم ورزش،  باید منتظر بود که تکلیف انتخاب رئیس جدید فدراسیون کوه نوردی هم به زودی روشن شود! پیش از المپیک گفته شده بود پس از المپیک! پس از المپیک هم گفته شده بود: بعد از روشن شدن تکلیف خود جناب وزیر !! حالا که تکلیف همه چیز خوشبختانه روشن شده! می ماند تکلیف جناب آقای محمود شعاعی تا از این بلاتکلیفی در بیایند!!!!

  سخن دیگری؟ ()