کافه کوه ، امروز!

مکث : به رسم همه کافه ها یکدیگر را میبینیم...آشنا می شویم با هم...می پرسیم از حال و روز این چند وقته ...و می نشینیم دور هم به هم اندیشی، اینبار هم اندیشی مان درباب دو موضوع خواهد بود:

کافه کوه می گوید دو موضوع است که هم اندیشی درباب آنها ما را به نتایج شگفتی خواهد رساند:

تفاوت کوهنوردان وبلاگ نویس و کوهنوردان وبلاگ ننویس! 

و

موضوع دوم را خود کافه کوه در دیداری حقیقی و دور از کیبورد و مانیتور خواهد گفت.

کافه کوه می رود  دومین ماه تولدش را به شادی بنشیند، کودکی نوپا که قرار است مادران و پدرانی چون ما دستش بگیریم و پابه پا ببریمش ...تا رشد کند این ایده و رشد دهد افکارمان را.

امروز ، پنجشنبه 27 بهمن کافه محمد تهرانی ساعت 14 : کافه کوه منتظر است . 

پ.ن: نه برف باریده ، نه عمر گذشته و نه من در آسیاب سفید کرده ام موهایم را... فقط روزی که رفتی ، دنیا تمام شد! (رضا کاظمی)

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
مهدی

سلام این نوشته در خصوص کامنت شما در آخرین پست وبلاگ کلاغهاست چون من بخاطر برخوردهای حذفی جناب نصیری با مطالب خلاف عقیده شان تصمیم گرفته ام که کامنتی در آن وبلاگ نگذارم : بله آقای برج سینا تعریف درستی بود نوشته ای نقد است که در آن خبری از کینه توزی و تخریب نباشد چرا که هدف از نقد این است که به اصلاح رویه ها بیانجامد نه محملی باشد برای عقده گشائی. بعنوان مثال مطالبی که وبلاگ کلاغها علیه باشگاه دماوند می نویسد ریشه در اختلافات قدیمی آقای نصیری با این باشگاه دارد که منجر به اخراج او از باشگاه گردید و یا مطالبی که ایشان علیه تیمهای مستقل می نویسد(مهدی عمیدی-برودپیک آرش-نانگاپاربات-صعودهای لیلا اسفندیاری و ...) در حالیکه ایشان کمتر به انتقاد از تیمهای دولتی می پردازد این شائبه را ایجاد می کند که ایشان عهد نانوشته ای با این دوستان دارد برای تخریب تیمهای مستقل سخن در اینباره بسیار است