جسارتا ، سوالی دارم؟!

مدتی است که عده ای از دوستان کوهنورد با نام و نشان مشخص ، غلط یا درست  از یک فرد با نام و نشان مشخص ( کیومرث بابازاده ) در خصوص پرونده ی شکل گرفته از سوی فدراسیون کوهنوردی ، حمایت می کنند. دوستانی که توهین های بسیاری رو نیز متحمل شده اند! آنهم از سوی آدمهای بی هویت. در این میان سیل پیامهای حمایت از فدراسیون کوهنوردی از سوی آدمهای بی نام و نشان نیز روان شده است.

سوالی پیش می آید : چرا حامیان فدراسیون کوهنوردی همه مجهول الهویه هستند؟  اگر معتقدند که فدراسیون کوهنوردی و سیاست هایش بر دایره ی عدالت و حق می چرخد ، چرا با نام و نشان واقعی خود اظهار نظر نمی کنند؟!

اصلا چرا همین دوستان حامی فدراسیون کوهنوردی ، وبلاگی ایجاد نمی کنند تا به بیان دیدگاه ها و نظراتشان ، با نام و نشان واقعی خود بپردازند؟!

امیدوارم حداقل این چند سوال بسیار ساده و ابتدایی ، بر خلاف سوالهای بیشمار ، بدون پاسخ نماند.

البته در هر صورت ما  اینجا  کار خودمان را می کنیم! و دوستان مان هم به کار و وظیفه ی خودشان مشغولند! پس  شما یک خسته نباشید به ما  بگویید!

ما هم یک خسته نباشید به آنها می گوییم و یک عذرخواهی که بخاطر ما به زحمت افتاده اند!!!!!!!

/ 6 نظر / 6 بازدید
آنا

http://koohnews.ir/index.php/1390-12-23-14-31-05/1274-1

رامیار

به نظرم این طرح رو اگر به جای اون یک علامت سوال زرد چند علامت زرد و قرمز و سبز و ابی گذاشته میشد بیشتر به واقعیت نزدیک بود . چراکه به گمانم فردی که تحت عنوان دوست و یا کوهنورد و ...کامنت می نویسند فقط یک نفره

ندای کوهستان

سلام احسان جان و سلام به همه خوانندگان وبلاگ برج سینا اول سال نو مبارک احسان عزیزم امیدوارم سالی پر از شادی داشته باشی دوم اینکه خسته نباشی سوم اینکه واقعا جواب این سوالاتی رو که پرسیدی رو نمیدونم چهارم اینکه راستش منم طرف کیومرث بابازاده ام البته اگه یادت باشه توی آخرین کافه کوه صحبت سر این بود که ایشون توهین کرده من مخالف توهین کردنم ولی اگر مدارکی یا اسنادی داشته باشه دال بر اینکه فدراسیون مقصره اون وقت مسیله کاملا فرق میکنه در اون صورت بهت قول میدم که نه من و نه تو و نه رامیار و ماگما بلکه اکثریت کوهنوردا طرف کیومرث بابازاده رو میگیرن. حالا چرا؟؟؟ ما هممون میدونیم چرا اکثر دوستان با سیاستهای فدراسیون مشکل دارن پس گفتنش به درد هم نمیخوره فقط همین...! دلم برات تنگ شده و امیدوارم تو کافه کوه فروردین ببینمت به امید دیدار احسان جان

کاوه

" چرا حامیان فدراسیون کوهنوردی همه مجهول الهویه هستند؟ " کلمه " همه " را برای چه در متن آورده اید ؟!! یا غلط تایپی است یا فریب دیگران ، چون اینجانب با نام کامل کامنت می نویسم پس همه مجهول الهویه نیستند ! در مورد تعداد خودتان هم آماری می دادید خوب بود تا شبهه فریبکاری کمتر شود در جواب ندای کوهستان مطلبی نوشتی مخاطب او بوده ، ولی چون عمومی دیده میشود لازم است مطلبی ذکر شود گفتی : " فدراسیون میتونست از طریق کمیته انظباطی و حراست تربیت بدنی اقدام کنه نه که مستقیما موضوع رو ببره دادگاه!! " البته انضباطی درسته ! واقعا اگر فدراسیون این کار را میکرد نمیگفتی پرونده را بردند یکجایی که هواشون را داشته باشه و باید می بردند دادگاه !! کاش کمی هم در این مورد مینوشتی که چرا طرفداران بابازاده انقدر کم هستند ؟ و چرا بابازاده بجای اینکه منتظر ادامه ادامه کار در دادگاه باشد کار را از طریق وبلاگها و رسانه ای کردن پیگیری میکند ! آیا نگران تهمتها و عواقبش کارش است ؟ و سعی میکند در وبلاگها ( البته معدودی وبلاگ ) مظلوم نمایی کند !!

سیزیف

حالا شما کدام "کاوه" هستی جناب مظهور الهویه؟! من را که می دانی کدام سیزیفم؟! چشمک حالا شما که آدم شناخته شده ای هستی اصلا بگو چرا اینهمه برای فدراسیون کوهنوردی و محمود شعاعی یقه جر می دهی؟؟ چیزی می ماسد یا چی؟؟ .... شاید هم صرفا برای اینهه از "حق و حقیقت" جانبداری کنی؟؟ من به شخصه از کیومرث بابازاده و هر کس که "نانش" از کوهنوردی نیست ولی "نام و نشانش" هست طرفداری می کنم!! ... شما هم یک خورده نام و نشانت را در کوهنوردی بر ما بنمایان شاید طرفدار تو هم شدیم ببم جان!! چشمک

کیو مرث کاویانی

اینطور که معلومه مقابله با افراد ،گروهای کوهنوردی،وهمه کسانی که به فدراسیون کوهنوردی انتقاد دارن وارد فاز جدیدی شده ودیگه با تخریب چهره وسنگ اندازی کارشون راه نمی افته و در اقدامی جدید و شیوه ای جدید کا رو به شکایت اونهم از نوع تهمت وافترا وتشویش افکار عمومی کشوندن خوب در این باب نیاز به یک سری اعوان وانصار مجهول الحویه دارن .هیچ از خودتون پرسیدین چرا این همه ادم سر شناس که دور وبره فدراسیون هستن و میتونن با اسم ورسمی که دارن وارد این گونه ماجرا ها بشن ولی هیچ اثری ازشون نیست!!!