لیلای بی لیلی...

تلاش خواهم کرد فیلم "لیلای بی لیلی" که در مورد زندگی و مرگ لیلا اسفندیاری (کوهنورد زن ایرانی)تهیه شده تا فرا رسیدن روز تولدش در بیست و هفت بهمن ماه ، بر روی اینترنت بصورت کامل منتشر کنم . همچنین کل فایلها و مصاحبه های افراد ، اعم از دوستانش ، منتقدانش ، آدمهایی که در کوهنوردی امروز آن مملکت مسئولیت دارند ، قهرمانان و هیمالیا نوردان به اصطلاح ملی و مورد تایید دولتی ، کوه نوردان مستقل و هر کس که در مورد لیلا سخنی گفته یا اظهار نظری کرده و من با او برای تهیه این فیلم گفتگو کرده ام بصورت کامل منتشر کنم و قضاوت در مورد این زن ورزشکار و مصمم ایرانی و ناملایمات و مسائل پیش رویش و برخورد مسئولین مملکتی با او و تلاشش را به قضاوت بینندگان و علاقه مندان این ورزش بگذارم .

ذکر این نکته هم لازم است که نسخه ی اولیه ی فیلم مربوطه، در ابتدا به سفارش باشگاه کوهنوردی دماوند تهیه شده بود تا در مراسم یادبود او به نمایش عمومی در آید که به دلایل نامعلومی در آخرین لحظات مراسم از پخش آن در سالن ممانعت به عمل آمد.
فیلم اخیر اما از لحاظ ساختاری و سمت و سو و زاویه ی نگاه به این بانوی پرتلاش و حادثه ی مرگ او با نسخه ی ابتدایی تفاوت دارد.

رضا نظام دوست

/ 8 نظر / 81 بازدید
رضافتحي

سلام آقا اين دفعه اگه خواستي تهران بياي از قبل به من بگو. حتمابرنامه ريزي کنيم که در فرصت مناسبي همديگر رو ببينيم. :( يک خواهش داشتم ايميل آقاي نظام دوست رو براي من بفرست لطفا ممنون.

آنا

من اين فيلمو ميخوااااااااااااااااام احسان

ساوا

سلام این فیلم چطور میشه تهیه کرد؟

مهناز

درود بر شما جناب بشیرگنجی . از همان روزی که از پخش این فیلم در مراسم لیلا جلوگیری کردند منتظر همچین روزی بودم . سپاس از شما و آقای نظام دوست .

رضانظامدوست

آخه مرد حسابی! از من نباید بپرسی مطلبمو میذاری توی وبلاگت؟؟؟؟؟ یا حالا اصن میذاری! لااقل بنویسی از کجا نقل شده؟؟؟ بعد ورمیداری به من مینویسی: ملت فکر می کنن تو مطلب وبلاگمو به من دیکته می کنی؟؟؟؟؟؟؟ خو اینکه خط در میون پستت راجع به درافشانی های منه! بابا من از رئیس و مرئوس این جماعت کشیدم بیرون! اصولا تموم شده جریان کوهنوردی برای من . فیلم لیلا فقط روی ذهن و روانم سنگینی میکرد که حالا با انتشارش از اونم خلاص میشم و به قول این پسره خه لاص!

رضانظامدوست

من انتشار همین مطلبو از فیس بوک گفتم . یک جوری انعکاس دادی که انگار من در وبلاگ تو پست کردم مطلبو

سیاوش

سلام با وجود اینکه از تاریخ انتشار فیلم میگذره من نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم میشه بگید اصلا منتشر شده یا نه.واگه شده چطور قابل دسترس هست؟ ممنون