وقتی تازه کار ناتوانی خود را با تهدید ، نشان می دهد!

توضیح : آنچه در تصویر فوق مشاهده می کنید پیامی است خصوصی از جانب آرش نقافی (تازه کار) به برج سینا! من اسمش را می گذارم ناتوانی از پاسخ گویی! تهدید! و اگر این نظر را در فضای عمومی منتشر می کنم به این خاطر است که این رفتار از سوی نقافی بارها و بارها نه تنها برای شخص من که برای دیگر دوستان نیز اتفاق افتاده است و هدف از انتشار این پیام شناختن کامل این شخص و روحیات بیمارگونه ی اوست. لازم به توضیح است که برج سینا برای اینجور تهدیدها تره هم خرد نمی کند! (قضاوت با خوانندگان) پیشنهادمی کنم دوستان در برخوردشان با این شخص احتیاط بیشتری به خرج دهند. تاخدای نکرده فردا از این پرونده ها برای آنها هم تشکیل نشود!!  

 

هیچکدام از این نوشته هایی (لیلای بی لیلی "نامه ای به رضا نظام دوست" و نیز "پاسخ رضا نظام دوست" )که بحث هایی را با خود بدنبال داشت خطاب به تازه کار نبوده است. در عجبم از اینکه این شخص چه علاقه ی فراوانی دارد که خودش را نخود هر آش کند. آن تصویر منتشر شد ، نقافی واکنش نشان داد و به فراخور واکنشش نیز پاسخ دریافت کرد. در هیچ کجای این وبلاگ و کامنتهایی از جانب من (احسان بشیرگنجی) نه اشاره ای شده است به اینکه کامنتهای بی نام و نشان از آن تازه کار است و نه به محل کار ایشان و نیز خط فکری سیاسی ایشان ! حال او چرا این تصور را می کند و چرا دوست دارد همچنان این آب گل آلود بماند و چرا بر استمرار جهل و نادانی خود پافشاری و ... برایم سوال بزرگی است که می دانم هیچگاه پاسخی بر آن نخواهم یافت.

اما سخنی با تازه کار :

مرا یاد برادران لباس شخصی انداختی!! تهدیدت حکایت از ناتوانی ات در برخورد با مسائل و نوشته هایی دارد که هیچکدامشان به شخص تو مربوط نمی شود! اما پافشاری ات برای اینکه پیامی در زیرش بنویسی تا ابراز وجود کنی کار را به اینجا می رساند که همگان بر ناتوانی ات دقیق شوند. اگر سخن از وجودی کردی که می توانی در چشمان طرف مقابل خیره شوی و حرفت را بزنی ، من در تو این وجود را ندیدم! این پیامت کمک کرد تا به این نتیجه برسم! می دانی یا وارد بازی نشو و یا اگر واردش شدی قوائد بازی را بهم نریز. جوانمردانه بازی کن و بزن نه اینکه همه اش به فکر از پشت ضربه زدن باشی! 

این را هم بدان حضورت بعنوان کارمند در وزارت کشور دلیلی بر این نمی شود که بخواهی این حرفها را بزنی!  این چند خط تهدید بچه گانه ات فقط و فقط برایم شبیه جوک بود و بس. انتظار داشتی چهار ستون بدنم بلرزد؟ !

آرش من نه مزد بگیر این دولتم که از قطع شدن جیره و نان شبم بترسم و نه اینکه صاحب مقامی و میزی که از دستش دهم! من چون بسیاری از مردم آزاداندیش این ملک فسرده خس و خاشاکی بیش نیستم! این به گمانم بهتر کمکت کند در تشکیل دادن آن پرونده!! 

پیشنهادمی کنم دوستان در برخوردشان با این شخص احتیاط بیشتری به خرج دهند. تاخدای نکرده فردا از این پرونده ها برای آنها هم تشکیل نشود!!  

پی نوشت : تازه کار و تفکرات منفورش در دنیای کوهنویسی ! - در وبلاگ رامیار 

 

/ 22 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست

این رسوایی بزرگ برای آقای آرش نقافی فقط یک نتیجه داره یا بیاد واقعن از همه بچه ها عذرخواهی کنه یا برای همیشه طرد بشه.میشه درک کرد که این ادم چقدر احسان رو تحت فشار قرار داده تا اون آخر سر مجبور شده که این افشاگری رو بکنه. تهدیدکردن های آقای آرش نقافی فقط مختص احسان نبوده قبلن هم سابقه داشته همونطور که در مورد آقای فواد(ماگما) و صعود قلم ششم هم بوده و مطمئن باشین اگه احسان این رسوایی بزرگ رو علنی نمیکرد آقای آرش نقافی به همین رویه خودش ادامه میداد و باز در آینده برای کسان دیگه هم دقیقن از همین روش برای پیشبرد مقاصدش استفاده میکرد. کار احسان برای خشک کردن ریشه این تعفن در میون بچه های کوهنویس قابل تقدیره

ناشناس

من به عنوان یک شخص ناظر کامنت گذاشتم. تا قبل از امروز در برج سینا نوشته نشده بود که گفتگوی تلفنی یا مسیجی هم در میان بوده. پس طبیعیه که من فکر کنم حداقل یک درصد ممکنه که یکی با اسامی تازه کار و آرش کامنت گذاشته باشه. چون اون آی پی هیچ ارتباطی با محل کار آقای نقافی نداره.

فافاشی

همه این کارا یه جورایی خاله زنک بازیه نه کار ارش درسته نه کار احسان

آنا

احسان ميدوني كامنت خصوصي يعني چي؟ ميدوني حريم خصوصي يعني چي؟ خيلي حرفها در فضاي خصوصي ممكنه زده بشه. اينكه از حربه ي انتشار كامنتهاي خصوصي براي ضربه زدن به آرش استفاده كني و اونها رو پيرهن عثمون كني واقعا دور از جوانمرديه. ميتونستي راه ديگه اي براي مقابله و تاديب و هر اسم ديگه اي ... پيدا كني. كارت اشتباه بود دوست من. متاسفم

خواننده

نمیدونم از انصاف این دوستای آرش آدم بخنده یا گریه کنه فقط میگن انتشار کامنت خصوصی درست نبوده چون دوست آرش هستند جرات ندارن بگن که اول کار اون بوده که درست نبوده و تهدید به پاپوش و پرونده سازی بخاطر عقاید یا تصمیم مهاجرت چقدر بقول رامیار متعفن است یا بگن اینطور کارای جناب آرش نقافی تا الان در مورد بقیه هم بوده یا نظرشون رو در مورد تهدید توهین تهمتی که فواد میگه بگن چون آرش دوستشونه فقط میگن انتشار کامنت خصوصی درس نبوده میبینی اینا چقدر انصاف دارن؟؟؟؟؟؟

خواننده

خانم آنا شما میدونی تهدید به پاپوش درست کردن یعنی چی؟ شما میدونی تهدید به پرونده سازی در وزارت کشور یعنی چی ؟ یعنی شما متعقدید آدم برای رسیدن به هدفش دیگه باید از راه و روشی که شده استفاده کنه ؟ حتی کثیف؟ حتی غیر اخلاقی؟ خانم آنا انصاف داشته باشید دوست شما راه دفاعی برای کسی نذاشته شما هم بجای دفاع الکی که فقط میتونه نشوندهنده باند بازی باشه کمک کنین این غده چرکین از دنیای کوهنویسی برچیده بشه

آنا

كارد به استخوان رسيد؟؟ احسان جان. ميدونم كه اين روزها روزهاي خوشي حدااقل براي تو نيست و درك ميكنم كه چه فشاري رو از موضوعات ديگه تحمل ميكني. اما مطمئنم قدرت تحمل و ظرفيت تو خيلي خيلي بيشتر از اينه كه با يه تهديد اون هم در حد يه كامنت خصوصي ( و نه عملي) اينطوري كارد به استخونت بخوره . . . من به عنوان يه خواننده كه شاهد اين بحث و جدل ها هستم بيشتر از اينكه حرف آرش برام بلد بشه كاري كه تو كردي منو تحت تاثير قرار داده. ميبيني كه حسام و پرستو هم بهت انتقاد كردند. دوست من تحت تاثير كامنت گذاران بي نام و نشاني همچون خواننده و غيره كه مجالي براي ضربه زدن به آرش (نميدانم به چه دليل!) يافته اند قرار نگير و به عواقب اين كار هم فكر كن. به سلب اعتمادي كه در دوستانت نسبت به خودت ايجاد خواهي كرد! منظورم حرفهاي خصوصي و كامنت هاي خصوصي است. برقرار باشي

میثم

سلام شاید حداکثر کار اشتباهی که احسان انجام داده انتشار کامنت خصوصی بوده . اما معیار خطا و صحیح بودن کار چیست ؟ خانم فرهانی از شما یک سوال می پرسم: دعوا کردن کار ناپسندی است. اما در مقابل کسی که به شما هجوم می برد آیا این کار ناپسند است؟ می بینید اخلاقیات نسبی است و وابسته به شرایط است...مانند خیلی چیزهای دیگر. مسلما انتشار کامنت خصوصی "تهدید به پاپوش درست کردن در وزارت کشور" کمترین کاری است که احسان می تواند انجام دهد! این کمترین حقی است که احسان دارد. نظر دیگری دارید؟ من شما را مانند "خواننده" متهم به طرفداری از آرش نمی کنم اما به عنوان یک بی طرف انتظار دارم شرایط احسان را درک کنید. و من الله التوفیق

آنا

سلام ميثم. من شرايط احسان را موقعي درك ميكم كه اين تهديد از طرف آرش عملي شده باشد. اين تهديد زندگي احسان را تحت الشعاع قرار داده و برايش دردسر درست كرده باشد. ما خودمان در زندگي شخصيمان ممكن است بارها توسط افراد مختلف تهديد شويم. فكر نميكنيد خويشتنداري راه بهتري از جنجالسازي باشد؟ ضمن اينكه بايد حرف هاي آرش را هم شنيد.

محمد

من هم چون بسیاری از مردم آزاداندیش این ملک فسرده خس و خاشاکی بیش نیستم! دوستان ایشان با توضیحات فواد چطور میتونند باز هم از دوستشان دفاع کنند. اگر قبول دارید که ایشون اینطور هستند سعی در عوض کردن موضوع نکنید.