به بهانه استعفای شیخ!!

 

این عکس از سوی برج سینا ! به بهانه تقدیم استعفای فرشید داوودی به فرامرز نصیری تقدیم حضور می شود!!

از راست به چپ :

فرامرز نصیری "یگانه اسوه و اسطوره ی ! عرصه ی دنیای وب نویسی و یگانه کلاغ مرد وبلاگنویسی!"  و  فرشید  داوودی  "شیخ جامعه وبلاگ نویسی"

/ 8 نظر / 10 بازدید
تازه كار

عجب پاپاراتزی بودی ما خبر نداشتیم!!!! بابا خطرناک‌!!!‌ [چشمک]

م...

چه جالب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تصور دیگه از قیافه ی جناب فرامرز نصیری داشتیم می شه یه عکس دیگه که چهره ی کاملی نشون بده از ایشون بذارید . (البته کاملا جدید جدید باشه )

فرشید

ای خدا بگم چیکارت کنه احسان نمی دانی این روزها با نصیری پریدن اصولا جرم است بعد تو یکاره آمدی عکس ما دو تا را کنار هم چسبانیدی تو وبلاگت نمی گی حرف برامان در می آورند این از کیومرث بابا زاده که آنشب تو انجمن وقتی با فرامرز داشتیم دو کلوم راجع به چگونگی فتح قلل ممسنی اختلاط می کردیم! آمد و گفت شما دو نفر این کوهنوردی و کوهنوردها را بیچاره کردید قریب به مضمون البته. این هم از تو که این عکس مسئله دار را که نشان از اتحاد دو موجود دردسر در دنیای وبلاگنویسیست را علم کرده ای که چه بشود ما هم با این پسر خاله می رویم جرایم اینترنتی ازت شکایت می کنیم الهی که لاس وگاس قسمتت نشود درد بی درمان گرفته بذار دستمان بهت برسد می دانیم چه بلایی سرت بیاوریم آقا ما تکذیب می کنیم این ما نیستیم و اوصلا تا حالا فرامرز را هم ندیدیم!تازه این ما باشیم این یکی فرامرز نیست اصلا! در این عکس هم فرامرز داشت به ما می گفت نماز روزه ات قبول ما هم بهش گفتیم طاعات شما هم قبول و او هم گفت ای بابا تازه بی سحری هم گرفتیم و قص علی هذا

کوهنورد

سلام. از مصاحبه ات با اسماعیل سپهری چه خبر؟؟نمیذاری وب؟؟منتظریم....

رامیار

احسان جان یه خورده ما رو هم تحویل بگیر جای دوری نمیره راستی واسه اون برنامه ی دالانپر که گفتم امادگیشو داری یا میتونی علمش کنی؟

Altay

سلام بر دوستان گرامی عید سعید فطر بر همگی مبارک باد.[گل]