آدمی را آدمیت لازم است...

آدمی را آدمیت لازم است
عود را گر بو نباشد، هیزم است
سازمان ملل حرکت جدیدی را برای کمک به کودکان فقیر و گرسنه جهان شروع کرده است که بر اساس آن به ازای هر کلیک روی یک سایت معرفی شده، به یک کودک گرسنه در جهان غذای رایگان می‌رسد.
در این برنا مه ، کاربران با مراجعه به سایت اینترنتیhttp://thehungersite.com    بر روی دکمه زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و به این ترتیب به ازای هر کلیک، کمپانیهای اسپانسر هزینه یک وعده غذای رایگان را برای کودکان تقبل می کنند.
 لطفا" برای همه دوستانتان ارسال کنین.
پ.ن : سپاس از سیاوش یالپانیان به جهت ارسال این پیام
/ 5 نظر / 6 بازدید
آلتای

فکر کنم برای سهیم شدن فیس بوک از همه جا بهتر و سریعتر جواب بده پس من در فیس بوک سهیم میشم .ممنون

لبخند ماه

[گل]

شخص سوم

آدم هزار تا تک تومنی بره بده به برنامه ی غذای یونیسف (تو ایران هم دفتر دارن) بهتر از اینه که خودشو عنترمنتر این کمپانی های اسپانسر کلیکی بکنه! اینجوری فقط احساسات نوعدوستانه خودتون راضی میکنین اونم کاذب. یعنی مثه همون اقدامات مجازی دیگه مون. یه خرده هم بد نیس تحقیق کنین ببین این کلیکا چه عواقب دیگه ای دارن. در دام اینترنت مارکتینگ نیفتین!

شخص سوم

دقت کنین که این حرکت مربوط به سازمان ملل نیست. حتا خود این سایت هم همچین ادعایی نمیکنه که هموطنان یه کلاغ چل کلاغ ما این سایت رو با این ادعا به همدیگه معرفی میکنن. الان چند ساله.

شخص سوم

جخ! این وبسایت از ژولای 2001 دیگه کار نمیکنه. قبلن با هر کلیک وارد تبلیغات یکی از این اسپانسرا میشده الان دیگه نه. به لینک زیر مراجعه کنین! میدونم انگلیسی مخاطبانتون احتمالن خوب نیس وگرنه آدرس دگمه رو با رنگش نمیدادین! http://urbanlegends.about.com/od/business/a/hunger_site.htm