آقای شعاعی سهل انگاری چرا؟

آوای کوه می پرسد : چرا با وجود اینکه قبلا ثبت نامها انجام شده ولی باز مجمع تا دقیقه ۹۰ به عقب افتاده؟

  • اگر مقدمات برگزاری مجمع فراهم شده است پس چرا هیچ خبری از برگزاری مجمع منتشر نشده؟ آیا فدراسیون خود را ملزم به شفافسازی نمی داند؟ یا آقای شعاعی نمی تواند از صندلی ریاستش دل بکند و فضا را برای نفر بعدی باز کند که علی رغم مهیا شدن شرایط، آنرا عملی نکرده؟
  • و اگر مقدمات برگزاری مجمع فراهم نشده است پس ایشان در خارج از کشور چه می کند؟ مگر نه این است که مهمترین ماموریت ایشان همان است که صریحا در حکمشان ذکر شده؟ آیا نامبرده با بی توجهی به اساسنامه و دغدغه های وزیر محترم ورزش و جوانان در حال دهن کجی به دولت است؟
  • براساس بند ۸ ماده ۱۱ اساسنامه، رئیس فدراسیون می تواند همه یا بخشی از وظایفش را به نایب رئیس تفویض نماید. آیا آقای شعاعی قبل از سفر این تفویض اختیار را انجام داده است؟ در این صورت نایب رئیس در این مدت چه کرده و چرا هیچ خبری از برگزاری مجمع نیست؟ هرچند اگر نایب رئیس از دستورات سرپیچی کرده باشد براساس همان بند، از مسئولیت آقای شعاعی نمی کاهد.
  • اگر حتی تفویض اختیاری هم صورت نگرفته باشد مطابق ماده ۱۲ اساسنامه فدراسیون، در غیاب رئیس فدراسیون، نایب رئیس عهده دار کارها خواهد بود. بنابراین اگر در حضور آقای شعاعی هم عمدا یا سهوا، کار موثری برای برگزاری مجمع صورت نگرفته باشد، نایب رئیس موظف بود به محض سفر نامبرده مقدمات برگزاری مجمع را فراهم آورد. تنها در صورتیکه آقای شعاعی دستور مستقیمی منبی بر عدم دخالت نایب رئیس در امور مجمع صادر کرده باشد، تعلل وی در زمان غیبت رئیس، قانونی خواهد بود. آیا واقعا" چنین دستوری صادر شده و اگر شده چرا؟ اگر چنین دستوری صادر نشده پس دلیل تعلل نایب رئیس، در کنار تعلل سرپرست بر برگزای مجمع چیست؟

چگونه است که آقای شعاعی وقت آن را دارند برای شکواییه ای که علیه آقای بابازاده طرح کرده اند که شخصا" در دادگاه حاضر شوند و یا سفر خارج بروند ولی تا کنون هیچ نشانه ای از برگزاری مجمع به چشم نمی خورد؟ چرا فدراسیون خود را ملزم به شفافسازی نمی داند؟

 ادامه در وبلاگ آوای کوه   


 

/ 7 نظر / 8 بازدید
آتیه

یاا...سلام علیکم ببخشید آقای برج سینا ، می خواستم در مورد خودتان ، سابقه کوهنوردیتان در سالهای اخیر و قله هایی که تابحال صعود نموده اید بدانم. آخه عنوان "برج سینا ![ باور و بیان واقعیات کوهنوردی ایران ] " برایم جالب بود. وبلاگتان راگشتم چیزی نیافتم.مرسی.

آتیه

دادن ایمیل و شماره تماس البته مشکلی نیست (و البته من هم کامنت بی نام و نشان برایتان نگذاشتم ) ولی فکر نمی کنید تمام مخاطبین وبلاگتان برای هضم پست های جالبتان نیاز به این معرفی شما دارند! پیشنهاد می کنم معرفی و رزومه کوهنوردی خود را به صورت یک فایل یا آپشن در گوشه ای از وبلاگ قرار دهید.

آتیه

شماره تماس 09354707364 و ایمیل n.dezire@yahoo.com گفتم که مشکلی نیست!برای اطلاع همگان هم گذاشتم! باز هم اصرار دارم : تمام مخاطبین وبلاگتان برای هضم پست های جالبتان نیاز به این معرفی شما دارند! پیشنهاد می کنم معرفی و رزومه کوهنوردی خود را به صورت یک فایل یا آپشن در گوشه ای از وبلاگ قرار دهید.

يكي مثل بقيه

آقا/خانم آتيه: شماره اي كه داده ايد تلفن عمومي گروه است! و شماره شما نيست. http://www.window2mountains.com/contact.html هدف شما از اين فريب دادن چه بود؟

مهدی فرهادی

احسان جان آنچه مهم است سخن است نه گوینده آن و اگر خواننده مطالب شما فرد سالمی باشد و به دنبال حقیقت باشد نیازی ندارد که از سوابق و یا انگیزه های شما خبر دار باشد چرا که شخصیت شما نهفته در نوشته هایتان است و شما هم نیازی نیست که خود را برای پاسخ به این درخواستهای نامعقول و بیمارگونه به زحمت بیاندازید

آتیه

شماره ای را که خدمتتان نوشتم شماره روابط عمومی گروه است که خودم پاسخ می دهم...مشکلیه؟!!!گرچه نمی دانم برای اطلاع در مورد کوهنورد بودن یا نبودن کسی که ادعای "باور و بیان کوهنوردی ایران " را دارد چه نیازی به شماره من هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ضمنا لینکی که در معرفی خود گذاشته بودید را مطالعه کردم.چیزی در مورد رزومه کوهنوردی شما عایدم نشد! به عنوان یکی از مخاطبین کوهنوردی برای هضم مطالب شما نیاز به دانستن سابقه کوهنوردی شما دارم ! و ...هنوز منتظرم!

آتیه

ممنون از پاسخ هاتون دوست عزیز! من آنچه را که باید می دانستم،دانستم!