هیمالیا نوردی با کدام ارز؟ عرض ارادت یا عرض معذرت؟!

 

پ. ن 1: کارتون از HikingArtist

پ. ن 2 مهم: سایت بازتاب امروز ، امروز  از لغو استیضاح وزیر ورزش  ، درست وسط جلسه ی استیضاح (!) خبر داد و نوشت:

« اگرچه بحران ارزی و مشکلات شدید اقتصادی فشار زیادی به مردم وارد کرده، اما امروز این بحران یک سودبرنده جدی داشت و او هم کسی نبود جز وزیر ورزش و جوانان که بعد از فشارها و هزینه ها و لابی های فراوان، خطر استیضاح از بیخ گوشش گذشت تا در شرایطی که ورزش ایران در لبه پرتگاه تعلیق قرار دارد، آقای وزیر که حاضر نشده قدرتش تعدیل شود و فدراسیون های ورزشی از مجموعه اش منفک گردد، بتواند راحت همان رویه گذشته را پیش ببرد و اهالی ورزش نیز برای جلوگیری از تصمیمات وزیر غیرمتخصص ورزش به خدا پناه ببرند.

                                                        

صبح امروز مجلس روز پرتنشی را گذراند و استیضاح محمد عباسی حین برگزاری آن، با پس گرفتن تعدادی از امضاها به دلیل آنچه رعایت شرایط کشور به خصوص درباره مسائل اقتصادی مطرح شد، ملغی گردید. ... »

ادامه را درسایت بازتاب بخوانید

پ. ن 3 : خب با لغو استیضاح وزیر محترم ورزش،  باید منتظر بود که تکلیف انتخاب رئیس جدید فدراسیون کوه نوردی هم به زودی روشن شود! پیش از المپیک گفته شده بود پس از المپیک! پس از المپیک هم گفته شده بود: بعد از روشن شدن تکلیف خود جناب وزیر !! حالا که تکلیف همه چیز خوشبختانه روشن شده! می ماند تکلیف جناب آقای محمود شعاعی تا از این بلاتکلیفی در بیایند!!!!

/ 6 نظر / 16 بازدید
مستقل

[قهقهه]

مهم نیست

«طفلی به نام شادی، دیریست گم شده ست با چشم های روشن براق با گیسویی بلند به بالای آرزو هر کس ازو نشانی دارد ما را کند خبر این هم نشان ما : یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر.» شعر از: دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی

امین معین

معذرت میخوام که ارادت نداریم!

رضا نظامدوست

خب با ابقای "عباسی" شعاعی به ماندنش امیدوار تر می شود. دست و بالش هم که از تبلیغ خودش برای خودش و تیم اش پر است: 1- قهرمانی ها در مسابقات ها !! 2- همایشها های درون مرزی(!) و برون مرزی بین المللی!! 3- هم اندیشیها ها درباره ی محتویات روده ی هیمالیا نوردان!!!! 4- و عن بوهی از جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر! (فقط این جریان هفتصد یورو ی آخری یه کم کارو خراب کرده!) خلاصه که چه شود!!! .. حتما همانی می شود که مطلوب نظر شعاعی جان است. پس تبریک به حضرتش!

ع.ر

آقای نظامدوست یه سوال از شما داشتم البته امیدوارم با همان سبک خاص خودتان که متلک پرانی و لیچار گویی و گاهی نیز متاسفانه به شدت بی ادبانه است موضوع را به حاشیه نبرید و مکرر نپرسید اصلا تو خودت کیستی یا معلومه که از عمال فدراسیونی و چه و چه ! فقط البته امیدوارم . نوشته اید فدراسیون فقط کار تبلیغی میکند و فقط مخصوص جاه و مقام شعاعی است. یعنی واقعا به زعم شما این کارها هیچ ارزشی ندارد ؟ و سوال دیگر اینکه شما خودتان الان و حتی قبل تر مشغول چه کار با ارزش و خدمتی به کوهنوردی این کشور بوده اید. غیر از دو سه مورد که از مرگ افرادی که نامی داشتند برای خودتان فیلمی ساختید و مرتب تبلیغش را کردید که نامتان سر زبانها بیفتد در باقی موارد وقتی به رفتارتان دقت میکنیم میبینیم فقط سیاه نمایی است و یا حمله به این و آن از فدراسیونیها بگیرید تا کسانی که از بغل آن حتی رد میشوند . شما کارتان چه ارزشی دارد برای این مردم و این مملکت ؟

فواد

این عتیقه با کدام چشمش داره هدف گیری می کنه ؟ !