فراخوان وبلاگی جهت فرهنگ سازی دنیای کوهنویسی

وبلاگ کوهستان و فراخوان وبلاگی جهت فرهنگ سازی دنیای کوهنویسی

متاسفانه وبلاگ گروه کوهنوردی صیاد ماکو به سان خیلی از وب سایتها و وبلاگهای دیگر که به کپی کردن مطالب مشغول هستند بدون توجه به حقوق مولف من رو بر آن وا داشت که به عنوان عضو کوچکی از جامعه کوهنویسی از سایر دوستان خواهش کنم برای حفظ حقوق مولف و ایجاد یک فضای سالم و توام با احترام نسبت به درج این فراخوان اقدام نمایند .

شاید نویسنده ی این گروه همانند دیگر وبلاگها ی کپی بردار واقعا عمق این بی اخلاقی را تشخیص ندهد و با درج مطالب شهرام عباس نژاد و حتی توهین در بخش کامنتهای وبلاگ به نویسنده ی مطالب بی شرمی را به حد نهایی خود رسانده باشند اما براستی تا کی باید به اینگونه رفتار ها بی توجه باشیم ؟!؟

اگر برگردیم به چند سال گذشته شاید این تصور بعید بود که جامعه ی وبلاگ نویسی حوزه ی کوه و کوهنوردی آنچنان گسترده شود که ناهنجاری های رفتاری و اخلاقی به امری عادی بدل شود . تعداد بسیار زیاد وبلاگها و ثبت راحت آن و زمان اندکی که برای ان صرف می شود شاید برای یک نویسنده که گاه گداری از کوه می نویسد انگیزه های زیادی داشته باشد . مطالب گشترده ای که سالها زحمت نویسنده اش را می توان از لابلای سطور آن به راحتی تشخیص داد ...

اما براستی در این در این دنیای کوهنویسی ما وبلاگنویسان چقدر به یک دیگر متعهد هستیم و روابطمون اخلاق مدار است ؟

پ.ن : برج سینا با این حرکت همراه می شود و از دیگر دوستان نیز دعوت می کند تا همراهی کنند.
 

/ 0 نظر / 9 بازدید