در حمایت از کودکان سرطانی


پیرو اخبار قبلی در رابطه با برنامه ریزی جهت انجام برنامه ترکیبی دوچرخه سواری و صعود قله دماوند در حمایت از کودکان سرطانی  برای پروژه ساخت مرکز اقامتی کودکان سرطانی توسط موسسه خیریه بنیاد کودک (www.childf.org   (، خبرهای زیر به اطلاع همنوردان محترم می رساند :

1- بنا بر هماهنگی ها و پیگیریهای انجام شده ، ساعت و محل حرکت گروه دوچرخه سوار مشخص شد. دوچرخه سواران روز پنج شنبه 23/4/90 ساعت 8 صبح از ضلع شرقی میدان آرژانتین مقابل پایانه مسافربری بیهقی حرکت خود را آغاز کرده و از طریق اتوبان رسالت - خیابان قنبرزاده - خیابان خرمشهر - کوچه گلشن به دفتر مرکزی موسسه خیریه بنیاد کودک خواهند رفت.

دوچرخه سواران پس از دیدار با مسئولین این موسسه و بدرقه آنان ، راه خود را از طریق خیابان رسالت - جاده دماوند به سمت رودهن رکاب خواهند زد و شب را در مدرسه ای در رودهن سپری می کنند . و صبح روز جمعه مورخ 24/4/90 به سمت پلور حرکت خواهند کرد .

سرپرست کل برنامه دوچرخه سواری آقای افشین رمضانی و سرپرست کل برنامه کوهنوردی از جبهه جنوبی آقای علی نصیری خواهند بود.

سایر تدارک و برنامه های آتی در خبرهای بعدی به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

2- کلیه تیم های حاضر در این برنامه لازم است تا مورخ 18/4/90 اسامی نفرات شرکت کننده خود را در بخش دوچرخه سواری یا کوهنوردی یا هر دو (به صورت مشخص اعلام شود) با ذکر نام سرپرست تیم به گروه کوهنوردی تهران اعلام فرمایند.

 فاکس گروه کوهنوردی تهران  55509113-021

فاکس آقای محمد تقوی        83775560-021

3- علاوه بر 6 گروه اعلام شده در خبرهای قبلی ، همنوردان عزیزمان در گروه کوهنوردی همت شمیران نیز آمادگی خود را جهت شرکت در این برنامه اعلام نمودند. به این ترتیب گروههای شرکت کننده در این برنامه به 7 گروه و باشگاه افزایش یافت.

1-       گروه کوهنوردی تهران  www.tcg-online.ir

2-       باشگاه دوچرخه سواری افق www.ofoghmtb.ir 

 

3-       گروه کوهنوردی کاهار کرج  www.kahargroup.blogfa.com

4-       باشگاه کوهنوردی شقایق کرج  www.shaghayeghiha.com

5-      باشگاه کوهنوردی اوج مشهد  www.oajclimbing.com

6-      گروه کوهنوردی پرواز کرج  www.parvazmg.com

7-      گروه کوهنوردی همت شمیران  http://hematshemiran.ir

 

روابط عمومی گروه کوهنوردی تهران

/ 2 نظر / 17 بازدید
کورش

سلام خدایا بتمام کسانی که قدم در راه خیر برمی دارند= نعمت عشق ورزیدن را از انها دور مکن = و نعمت زندگی پر از شور شعف را به انها عطا کن منتظرم