کارتــــــون روز (به همراه شرح!)

شنیده ها (و البته دیده ها!) حاکی است که عباس ثابتیان (رئیس انجمن اسبق کوه نوردان!) در کافه ی محمد تهرانی با کلاه بوقی بر سر مشغول کیک خوری به همراه حسین رضایی دیده شده  است. آگاهان ضمن تایید این مطلب تصریح کردند: سلمونا وقتی بیکار میشن سر همدیگه رو می تراشن!

یک مطلع که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار ما گفت:  رئیس انجمن اسبق کوهنوردان (عباس ثابتیان) از اولشم رو سرش چارتا شو ید مو بیشتر نداشت!  و این در حالی ست که بنا بر گزارش واحد مرکزی خبر ، حسین رضایی از دیر باز  جزو مو قشنگان  ورزش کشور بوده  و هیچ وقتم از کار بیکار نشده است! (و اون اقبال بوده که بیکار شده!) و محمود شعاعی در رتق و خصوصا فتق امور (!) بسیار  به ایشان متکی می باشد! و از همین روست که  او ،   با وجود خوردن سر  سه تا رئیس فدراسیون ، همچنان  هر سال در مقام خویش ابقا می شود !!

به گزارش واحد مرکزی خبر حسین رضایی  در پایان نشست مذکور ، هر گونه دخالتی را در مناقشات اخیر  قویا تکذیب کرد و جان یکی از بستگانش را قسم خورد! و گفت: من روحم هم خبر نداشته!

آگاهان ضمن تایید این مطلب  اذعان داشتند که حسین رضایی قویا به روح اعتقاد دارد! و به سوالات انحرافی و توهین آمیزی مثل: آیا  تو به روح اعتقاد داری؟؟!!  ... پاسخی نخواهد داد! ...

 

پ .ن 1: منبع خبر سیزیفوس پرس - کافه محمد تهرانی چشمک

پ.ن 2 : انتشار این مطلب فقط از سر طنز و شوخی با حسین رضایی و عباس ثابتیان است. (مطلب در ایمیلی برای برج سینا ارسال شده است) نظرات جدی  و تحلیلی این وبلاگ همیشه به صورت شفاف بیان شده  و کامنت ها و بازخوردهای موافق  و مخالف  هم بصورت کامل انتشار یافته است. و نویسنده ی برج سینا برای بیان نظراتش نیازی به توهین و تخریب اشخاص حقیقی و حقوقی ندارد.  سپاس از خوانندگان فهیم.

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی فرهادی

می بینم که باز هم کامنت گذاران بی نام و نشان شروع به بمباران کرده اند . افرادی چون مسعود , کاوه, کوهنورد و ... که کامنت می گذارند همگی یک نفرند که خودت و خودم و خیلی های دیگر اورا می شناسند. این فرد ماموریت ویژه در حوزه وبلاگ نویسی دارد تا با بمباران کامنت اولا" منتقدین را منکوب کند و دوما" به خوانندگان وبلاگها القا کند که این آقایان چقدر طرفدار دارند. در پاسخ یکی از همین کامنتهای بی نام و نشان نیز این نکته را بگویم که بسیاری از منتقدین با ماهیت فدراسیون مشکلی ندارند و حضور و همکاری انها با فدراسیون به معنی تایید مدیریت حاکم بر آن نیست بلکه چون فدراسیون را چون خانه خود می دانند و آنرا ملک شخصی مدیرانی که در آنجا حضوری موقتی دارند نمی دانند با فدراسیون همکاری می کنند. یکی از این منتقدان خود من هستم که مربی رسمی این فدراسیون هستم و گاها" همکاریهائی نیز با آن دارم.

ناظر

من از شما یه کامنت دیدم که در وبلاگ مکث به حسین رضایی تبریک تولد گفتی و گفتی این جای خودش نظرات و انتقادات جای خودش حالا من به عنوان یک خواننده چه جوری باید باور کنم که شما صادقانه به حسین رضایی تبریک گفتی و با این توهینهایی که تو وبلاگت بهش میشه با اون خصومت نداری؟ وقتی شما خودت این پایین موضوع دوستی حسین و عباس رو مشکوک قلمداد میکنی حتما باید در مورد ابراز دوستی خودت هم شک کرد. و البته میشه اینجوری هم قضاوت کرد که دوستی اونا صادقانه است ولی کافر همه را به کیش خود پندارد. من هم با نظر ع.ر موافقم که نوعی حسادت و بغض از جمع صمیمانه کافه کوه پیدا کردید مخصوصا رضا نظام دوست که ظاهرا شما کلید وبلاگت رو کلا دادی به ایشون و خودت فقط وبلاگت رو میخونی اون مینویسه شما میخونی موفق باشی به هر حال [لبخند]

ناظر

آقای فرهادی حرفی که شما میزنید به هیچ وجه قابل اثبات نیست و به هیچ وجه نیز درست نیست. مثلا همین من که یه جورایی از آقای بشیر گنجی پرسش و انتقاد کردم ! شما چه جوری اثبات میکنید مسعود , کاوه و کوهنورد همه من هستم ؟ آیا همیشه و همه جا بدون سند محکم به دیگران برچسب میزنید ؟ آیا روش اثباتی شما در انتقاداتان نیز همین گونه است؟ آیا فکر میکنید حرفتان قیمتی هم دارد؟ جسارتا شما فقط یک نظریه کلی مبتنی بر حدس و گمان داده اید که میتواند جنبه تخریب شخص یا اشخاص مورد نظرتان را داشته باشد و غرضتان با این روش ناسالم کاملا لو میرود . نکته جالب دیگر ایتکه غیر از دنیای شما کوهنویسها در هیچ جماعت مجازی ندیده ام که اینقدر روی هویت کامنتگذاران اصرار کنند؟ اگر کامنتی نمایش داده شد یا جوابی برایش دارند که میدهند و اگر ندارند رهایش میکنند به امان خدا تا سایرین قضاوت کنند. در برخی کوهنویسان علاوه بر ایتکه به کامنتگذار حکم میکنند نامت را بگو نامت را بگو عده ای مثل آقای فرهادی تلاش نیز میکنند همه کامنتهای مخالف با خودشان را فقط به یک نفر نسبت دهند. واقعا جالب و حتی خنده دار است.

مهدی فرهادی

جناب ناظر خود من یکبار مچ شمارا گرفتم . و خودت میدانی که من میدانم تو که هستی. روشت نخ نما شده اگر از اندک هوشی برخوردار بودی(که متاسفانه هستی اما هوش سرشارت را در راه بی ارزشی به کار گرفته ای) دیگر به این رویه های مسخره پایان میدادی و راه صداقت و درستی را در پیش می گرفتی. ادبیات نوشتاری شما برای همه افرادی که از اندک هوشی برخوردارند هویداست. ببین دوست گرامی من از کامنت نویسی های امثال تو استقبال می کنم. اما همه اینها را برای این می گویم که اگر ما از هویت شما چیزی نمی گوئیم و گاها" پاسخ کامنتهایت را با صبوری می دهیم دلیل جهل و بی خبری ما نیست و ما طرفمان را می شناسیم. ضمنا" من سندی ندارم و بهمین خاطر است که مستقیما" اسم شما را اعلام نمی کنم.

ناظر

جالبتر از این نمیشود میگویید سندی ندارید که من کیستم اما با اطمینان میدانید که من کیستم و حتی مچ من را گرفته اید!!! براستی آدم کم استعدادی در حتی جورچین کردن ادعاهای خود هستید چه برسد به این که خودتان را جزوی از جماعت هوشمند بدانید و یا مثلا خودتان را منتقد فرض کنید. و اما مضحکترین بخش ادعای شما همین موضوع ادبیات نوشتاری است که از جانب همه افراد باهوش نظر داده اید!!!! حالا این که شما کی و چگونه به مقام سخنگوی همه افراد باهوش نائل شده اید بماند ، اما این که هر نوشته ای را میشود بر اساس حدس و گمان به هر کسی نسبت داد باور کنید کار آدمهای باهوش نیست کار افراد سردرگم و مغرض است . آقای فرهادی این روش نه به هوش نیاز دارد و نه به درایت فقط باید قدری جسارت داشته باشی که هر چه به زبانت آمد بگویی همین

رضا نظام دوست 3

..... آنوقت برای هفصد یورو پول اعزام به مسابقات ، جناب رئیس کنفدراسیون با اینهمه اهن و تلپ و دنگ و فنگ و خدم و حشم (که یکی ش هم شما هستی!) کاسه گدایی بگیرد دستش؟؟!! بابا اینهمه "آدم" دارد خدای نکرده! (یکی اش هم شما با اینهمه هوش و درایت فراوان!) اینهمه هیبت و حشمت! اینهمه آفتابه لگن! آنوقت گدایی برای شام و نهار؟؟؟؟!!!

رضا نظام دوست 2

... 1- مصادره ی حرکت های فردی معدودی کوهنورد ( مثل قیچی ساز و پروانه کاظمی و ... همین!) 2- یا مصادره ی حرکت های تشکیلاتی که بانی اش کسان دیگری هستند ( مثل جشنواره بیستون و غارنوردی در کشور!) .... 3- یا برنامه های ناموفق محمود جان و حلقه ی داروینی اش ( معانی و هاشمی و بهپور و دیگران!) 4- یا تلاش برای تخریب برنامه ها و افراد مستقل (که در این یکی اش البته پر بار و با تمام ظرفیت عمل کرده!) 5- و دست آخر هم برگزاری نشست های به اصطلاح خودش بین المللی و خرج بودجه ی ورزش کوهنوردی برای میهمانان خارجی تا در نهایت ته اسمش محمود جان بزند رئیس کنفدراسیون فلان!!

رضا نظام دوست 1

ناظر جاان! من از طرف فرهادی از شما عذر می خوام! ایشون اشتباه کرده! شما (همه تون!) همون یه نفر (اسمشو نبر!) نیستی! اصلا شما خودت یه نفر ، معادل چند نفری!!! در هوش و جسارت و دل و جرات و شهامت و قدرت استدلال و مرعوب و منکوب کردن نظر مخالف ! اصلا شما دار و دسته ی "محمود شعاعی" خیلللی زیاد! اصلا شما بیشمار! اصلا شما پکیج و عصاره ی افکار عمومی! اما مسئله این نیست برادر! مسئله اینه که فدراسیون معظم شما با این همه آدم و نفر و دنگ و فنگ و آفتابه لگن هفت دستی ( که محتویاتش در بخش رسانه امثال شما و آن برادر اسمشو نبر است!!) خروجی و اوت پوتش کجاست؟؟ شام و نهار اینهمه آفتابه لگن کجاست؟؟ (البته منظورم شام و نهاری که شما و محمود و اسمشو نبر در محل فدراسیون می خورید نیست! ملتفتی که؟) اینهمه کمیته و ستاد و دسته و کار گروه و بیکار گروه ، خروجی اش کجاست؟؟ ... بیلان فدارسیون که تشکیل شده از :

سنگنورد

اجازه هست من این کاریکاتر رو از نظز فنی سنگنوردی تشریح کنم؟! [نیشخند] آقای ثابتیان نفر وسط طنابه و معمولا توی کورده ی سه نفره ضعیفترین فرد رو میزارن وسط طناب!!!! ته طنابم که معلومه حمالی ها و جمع کردن میانی ها با اونه!!! که انجمن بوده و سقط شده!! [خنده] میمونه سر طناب که حسین رضاییه که قوی ترین فرد معمولا سر طنابه!!

رضا نظام دوست

راستی ناظر جان! یه چی از قلم افتاد!! یه پیشنهادی واسه فدراسیون تون دارم!! میگم در راستای ساماندهی همه ی فعالیت های کوهنوردی (و مرتبط با کوه نوردی و هر گونه جنب و جوشی که در کوه و طبیعت به هر نحوی صورت می گیرد!) به یه چی مهم نپرداختید و براش مرام نامه و قانون و آیین نامه تصویب نکردین هنوو!! اونم "وبلاگ نوشتن در مورد کوهنوردی" یه!! خب اینهمه ماشاله علاف بی اسم و رسم کامنت گذار داره فدارسیون! خوبه یه سامانی بهشون بده و اونام اسم و رسمی پیدا کنن!! ... مثلا از این به بعد بگیم: "ناظر" مسئول کمیته وبلاگ نویسی و پابلیش های غیر مترقبه!!!! چطوره؟ هان؟ اینطوری دیگه بشیر جان وبلاگشو نمی تونه بکنه لونه زنبور!! ( چشممممممممممک!) هر کی یم خلافی مرتکب شد طبق آیین نامه کمیته از یه عضو پایین تنه آویزونش می کنیم تا دیگه جرات نکنه بر خلاف مصالح فدراسیون چیزی بنویسه! ... چطوره ؟؟؟ [چشمک]