نقدی کوچک برای فرخوان میزبانی هفتمین صعود قلم

پس از تلاش دوستانم در هیئت اجرایی صعود قلم جهت تدوین و انتشار پیمان نامه نهایی صعود قلم ،      فراخوان میزبانی هفتمین صعود نیز در وبلاگ رسمی این گردهمایی منتشر شد. ضمن تقدیر و تشکر از تک تک دوستان در هیئت اجرایی صعود قلم ، نقدی کوچک به فراخوان منتشر شده از دید خود دارم که با احترام تقدیم دوستان می کنم. امید که مقبول افتد.

زمان اعلام برنامه ی پیشنهادی از  20 اسفند 90 تا تاریخ 20 فروردین 91 تعیین و اعلام شده است که معتقدم بدلیل اینکه تا پایان سال  ، 10 روز فرصت باقیست و از آن سو ، اکثر دوستان در سفر خواهند بود عملا برای افراد علاقه مند به میزبانی ، هماهنگی با برخی ارگانها و نهادها جهت تامین امکانات و خدمات مورد نیاز وجود نخواهد داشت و این امر باعث خواهد شد ، تعداد کمی از دوستان جهت نامزدی ، اعلام آمادگی کنند.

لذا پیشنهاد می کنم ، در صورت صلاحدید و توافق دوستان ، مدت زمان میزبانی تا پایان فروردین 90 و با تمدید 11 روزه از سوی هیئت اجرایی ، بر امکان مشارکت و تنوع برنامه های پیشهادی دوستان افزوده شود.

باقی بقایتان

پ.ن : اولین صعود زمستانی گاشربروم یک  

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
رامیار

ممنون احسان جان ! من با دوستان هم صحبت میکنم احتمالا بنا به پیشنهادتون بچه ها هم با تمدید این زمان موافقت میکنند . اما مشکلی که هست بلا فاصله بعد از پایان زمان میزبانی ناچاریم انتخابات رو برگزار کنیم . و فرصتی برای معرفی چند روزه مکانهای پیشنهادی نخواهد ماند .

آنا

سلام. منم با احسام موافقم. ميشه زمانش رو طولاني تر كرد. مثلا 20 اسفند تا آخر فروردين يا 10 ارديبهشت.

فرید

سلام احسان جان ما پارسال برای 20 اردیبهشت پیشنهاد میزبانی داشتیم و در صورت انتخاب ما تا 10 اردیبهشت امکان هماهنگی اجرائی برای 10 روز هم خیلی کم میشد به هرحال پیشنهاد شما هم منطقی است و چ.ن شما می فرمائید چشم من با تمدید 10 روزی که فرمودید موافق هستم به دوستان هم این موافقتم را اعلام خواهم کرد به امید دیدار

نشاط کوهستان - پرویز ستوده شایق

احسان جان سلام ضمن تشکر از شما بنده هم ابتدا نظر جنابعالی را داشتم و معتقد بودم که عمده زمان اعلام شده در تعطیلات قرار دارد و ممکنه دوستان آنطور که باید نتوانند هماهنگی را اعلام کنند ولی به احترام نظر آقا فرید زمان اعلام شده را پذیرفتم . با این حال خوشحالم اعلام کنم که بنده هم با تمدید 10 زمان ثبت نام میزبانی موافق هستم . باشد تا همایشی در خورد صعود قلم داشته باشیم . با احترام فراوان

محمد گائینی

پیشنهاد به جایی بود چه حس خوبیه این که به صعود قلم نزدیک میشیم و می تونیم دوستان رو دوباره ببینیم [لبخند]