آخرین خبر از عقاب

عقاب سه شنبه ساعت 11 صبح با حضور 2 دکتر ارتوپد و یک دامپزشک عمل خواهد شد. مرحله ی سختیه و امیدوارم این مرحله رو به خوبی بشه پشت سر گذاشت.ممنون و سپاس از تمام دوستانی که همراهی می کنن و باعث دلگرمی میشن. 
 
پ.ن : متن زیر از پیامهای خوانندگان برج سینا است در خصوص سوالی که مطرح شده بود "اگر عقاب امکان پرواز نداشته باشد بهتر است زنده بماند یا خلاص شود" جالب بود این پاسخ  ، با هم بخوانیم : 

سلام
امروز با بچه هام (من تو یه مدرسه ی راهنمایی تیز هوشان دخترانه فیزیک درس میدم ... و با اونا که معمولا ،دوست هم هستم و  در جریان مسائل محیط زیستی و ... قرارشون میدم )حرف زدم .جالبه که از یک کلاس 30نفری:
1- 6 نفر موافق کشتن عقاب بودند!! (دلایل:اگه عقاب پرواز نکنه خودش اصلا دق میکنه و میمیره ... -اصلا عقاب یعنی پرواز! و از دید گاه خود عقاب حرف میزدند.)
2- 24 نفر موافق زنده ماندن:(دلایل:زنده بماند و عقابهای دیگری ر و بوجود بیاره.-ما حق نداریم اونو بکشیم و حق حیات داره.- بذاریم خوب بشه و بعد خودش انتخاب کنه که میخواد بمیره یا نه!! -... 
وجالب اینجا بوداز این30نفر فقط 3نفر موافق رفتنش به باغ و حش بودند و بقیه با انزجار از رفتنش به باغ وحش حرف می زدند!!! و راضی به قفس نبودند.!
واما معلمشون که نظرش رو تو کلاس نگفت، علیرغم همه ی اون چیزایی که بهش اعتقاد داره،تو دلش با گروه اول موافق بود. چون از تحقیر و اسارت عار داره... و مرگ هزار بار زیبا تر از از اسارت و حقارت. 

 

 

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
مرتضی زارع

باتشکر ازمحبت شما . حق با شما است باعدم درج کامنتها توسط نویسندگان وبلاگها ماهم مجبور میشویم نویسندگان ژستها را به این صورت به چالش بکشیم باتشکر.