انتشار حکم کیومرث بابا زاده

 

پ.ن : به درخواست آقای کیومرث بابا زاده از این پس اسناد موجود در پرونده ی برودپیک و نظرات خود ایشان در قالب پست هایی ؛ با ارائه ی تصویر نامه های رد و بدل شده بین باشگاه آرش ، فدراسیون کوهنوردی و شرکت های خدماتی خارجی  برنامه های اکسپدیشن و همچنین نظرات خود آقای بابا زاده در این وبلاگ منتشر می شود.

/ 5 نظر / 10 بازدید
کاظم فریدیان

استاد بابازاده عزیز خسته نباشید از یک عمر پیشگامی ورزش کوه نوردی ایران

داریوش پیرنیا

پس با این حکم مشخص می‌شود که آقای شعاعی خودشان ( بنا به دلایلی که برای من و شما نا مشخص است) رضایت دادند و اینگونه نبوده که دادگاه آقای بابازاده را تبرئه نمایند و ایشان متهم به نشر اکاذیب نباشند. در هر صورت ممنون از انتشار این حکم. تصور بنده این بود که رای دادگاه حاصل بررسی اتهامات متهم است در صورتی که با توجه به این حکم در واقع شکایت از جانب شاکی پس گرفته شده است. حال ممکن است دلیل پس گرفتن حکم ابراز ندامت و تغییر در رفتار و گفتار متهم ( آقای بابازاده) باشد. در غیر این صورت دلیل ندارد که شاکی شکایت خود را قبل از بررسی موارد مطروحه پس بگیرد.

تازه کار

موضوع پيچيده شد، آيا متهم مراتب چاكري را بجا آورده و از سوي شاكي مورد بخشش قرار گرفته يا شاكي از مدارك متهم باخبر شده و صلاح خود را در عدم شكايت ديده است؟

حشمت الله امیری

آقای داریوش پیر نیاکان !!! این استنباط شماست. از نظر حقوقی چنانچه کسی نشر اکاذیب کند با رضایت شاکی مجازات اجتماعی به جای خود باقی است. میبینی که دادگاه وارد موضوع شده پس نشر اکاذیب از نظر دادگاه در میان نبوده وگرنه مجازات اجتماعی اعمال میگردید. عین این قضیه در دادگاه اول برای تشویش اذهان عمومی نیز مطرح بوده. این یک فرار به جلو از طرف فدراسیون است برای پرونده ای که این بار از طرف بابازاده در قوه قضائیه و چند مرجع دیگر گشوده شده است. صدای تبل بزرگ بعدا به گوشتان میرسد. ضمنا داریوش پیر نیاکان را همه میشناسند. با نام خودت بنویس...

آنا فراهاني

اين حكم رو كه ديدم حس بدي پيدا كردم. متاسفم براي كوهنوردي كشورم. همين!