گزارش مشاور حقوقی فدراسیون از جریان طرح دعوی اخیر و حکم صادره

برج سینا ! : به زودی برج سینا ! بعنوان یکی از افکار عمومی  جامعه ی کوهنوردی دیدگاه و سوالاتی را در خصوص گزارش مشاور حقوقی فدراسیون منتشر خواهد کرد!

پایگاه خبری فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی :

در خصوص دعوی طرح شده از جناب آقای "کیومرث بابازاده" و نظر به انتشار تصویر و تفسیر حکم "قرار ترک تعقیب" (بدون اشراف حقوقی نسبت به قرار صادره)، به جهت آگاهی از شأن صدور حکم مذکور، گزارش جناب آقای"روجایی" مشاور حقوقی فدراسیون را به شرح ذیل از نظر می‌گذرانید. خاطرنشان می‌شود: ارائه‌ی این توضیح از یک طرف به جهت ملاحظاتِ مربوط به سفر آقای "بابازاده" و عدم حضور وی به تعویق افتاد و از طرف دیگر  پس از بازگشت ایشان از سفر نیز  با دعوت فدراسیون از  جناب آقای "عباس ثابتیان" رئیس انجمن کوه‌نوردان و هم‌چنین جناب آقای "عباس‌محمدی" (در جایگاه مرتبط و مطلع) طی نشستی؛ ضرورت التزام ایشان نسبت به اظهارات امضاء شده در دادگاه تبیین گردید.
" پس ازانجام تشریفات و تحقیقات قانونی و عدم ارائه‌ی مستندات اثباتی و محکمه‌پسند نسبت به ادعاهای بیان شده از سوی آقای "کیومرث بابازاده"، طرح شکایت فدراسیون منتهی به صدور قرار مجرمیت از سوی شعبه‌ی یازدهم بازپرسی و کیفرخواست از سوی دادسرای ناحیه‌ی ۶ علیه نامبرده گردید تا پس از ارسال پرونده از دادسرا به مجتمع قضایی قدوسی، پرونده جهت صدور حکم  تحت رسیدگی شعبه‌ی ۱۰۳۰ دادگاه کیفری قرار گیرد. 
این گزارش حاکی‌ست: در جلسه‌ی رسیدگی این دادگاه به تاریخ ۱۵/بهمن/۱۳۹۰، به جهت تقریر و تحریر جناب "بابازاده" مبنی بر اعلام آمادگی جهت پوزش خواستن از سرپرست فدراسیون (مکتوب در فدراسیون موجود است) ، ریاست فدراسیون موافقت نمود تا ادامه‌ی رسیده‌گی پرونده، موقتاً در حالت تعلیق قرار گیرد تا موضوع در قالب پیشنهاد مطروحه حل و فصل شود و به همین جهت "قرار ترک تعیقیب" صادر گردید. موکول به این‌که؛ تداوم پیگیرد و ذی‌حق بودن فدراسیون در این پرونده هم‌چنان به قوت خود باقی خواهد بود. "
فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ ضمن احترام به یکایک پیش‌کسوتان ارجمند، صاحب‌نظران ومنتقدان گرامی، بر این باور است که در این رابطه هیئت منصفه ی اصلی جامعه ی فهیم کوه نوردی و صعودهای ورزشی خواهد بود  و  همواره از افرادی که با رعایت ارزش‌های اخلاقی و بدون ایراد توهین و افترا، انتقادات متقن و پیشنهادات پویای خود را ارائه می‌کنند، قدردان بوده و از نقطه‌نظرات این عزیزان بهره‌مند شده است.

/ 2 نظر / 6 بازدید
کوهستان حقیقت

عجب از روزگار

رضا

این بزودی پس کی می رسه؟! بزودی قرار بود درباره مسایل اخیر هم چیزی بنویسی که ننوشتی. الان هم که می گی بزودی .....