آخرین خبر از وضعیت عقاب و پیگیری ها

هرگز فکر نمی کردم این خبر به این سرعت منعکس بشه و در همین زمان کوتاه دوستان بسیاری اعلام آمادگی کنن.

سیل پیامها ، ایمیل ها و تماس های تلفنی بقدری زیاد بود که امکان پاسخ به تمام آنها تا این لحظه ممکن نشده است و در اولین فرصت پاسخگو خواهم بود. سپاسگزارم از تک تک دوستان و پزشکانی که تماس گرفتن ، اعلام آمادگی کردن. دست تمام این عزیزان رو می بوسم.

تماس های فراوانی داشتم با کارشناسان پرنده نگری ایران ، پزشکان و اساتید سرشناس این عرصه . عمل سخت و خطرناکی است و درصد آسیب دیدگی بسیار بالاست و امکان موفقیت در عمل بسیار پایین!

عکس های رادیولوژی بال این عقاب به پزشکانی در داخل و خارج از کشور هم ارسال شده است و منتظر ارائه ی نظر آنها هستیم.

فردا قرار است جناب پروفسور دهقان اعلام نظر بفرمایند که آیا این عمل بدست ایشان و نیز در داخل کشور امکان پذیر خواهد بود یا نه.

از سوی دیگر اقدامات برای اخذ مجوز خروج این عقاب جهت درمان در خارج کشور نیز انجام گرفته و پیگیری ها در این خصوص هم ادامه دارد.

از تمام دوستان سپاسگزارم و در اولین فرصت ممکن جهت درخواست کمک و همکاری با آنها تماس خواهم گرفت.
خبرهای تکمیلی به زودی/ 4 نظر / 6 بازدید
شازده کوچولو

زنده باشی احسان لذت می برم که نسبت به اطرافت بی توجه نیستی موفق باشی

محمد علی علائی

عالی احسان جان .. خسته نباشی ... دوستانی بسیار باز هم اعلام امادگی کردن در پرداخت هزینه ها ... لطفا اون صفحه فیس بوک رو حتما چکش کن ... راستی با دکتر هومن مولوک پور هم هماهنگ کن مرد کارهای غیر ممکن ایران هستش واقعا ... بازم مرسی

ممنون از پيگيريهات ..راستي چرا از كلمه ي دامپزشك استفاده نمي كني؟:)

فواد

ممنونم از پیگیری هات احسان عزیز ... عقاب یک پرنده ساده نیست ... موجودیست که غرور و صلابتش هر بیننده ای را به تحسین وا می دارد . بار ها در پرواز دیدم که این پرنده حتی از سر راه وسایل پرنده موتوری با آن سرو صدای ترسناک و اندازه بزرگ کنار نمی رود و آن وقعی نمی نهد ... امید که این پرنده زیبا هم دوباره در آسمان آذربایجان اوج گیرد ...